Schůzky pro školní rok 2020/21

27.08.2020 16:26

Vážení rodiče, drazí členové oddílu, tímto bych rád zveřejnil časový rozvrh schůzek pro nadcházející období. Vlčata a žabičky se budou nadále scházet ve středu v 17:00. U skautů zůstává stejný čas schůzek, tedy pondělí v 17:00. Schůzky skautek se budou konat také v pondělí, avšak začínat budou o hodinu později, v 18:00, a končit tedy budou ve 20:00. 

    Také bych rád připomněl přeřazení některých vlčat a žabiček ke skautům a skautkám. Na schůzky skautů budou nově docházet Žvejk, Lezec, Vzhůro, Lusťa, Hříbek, William a Padák. Schůzek skautek se budou nově účastnit Snížek, Značka, Zoubek a Šklíba.   

Informace pro nové členy

    Schůzky se konají na naší klubovně na adrese Habrová 38, Plzeň. Vlčata a žabičky jsou děti ve věku do 12 let. Starší děti dochází na schůzky pondělní.

 

S pozdravem,

Safari