Registrace 2021

14.12.2020 17:03

Rok se nám opět nachýlil ke konci a s rokem novým přichází i období registrací. Registrační poplatky se platí každý leden a slouží Junákovi k financování jeho činnosti. Registrační poplatek byl letos určen na 925 Kč s časopisem a 885 Kč bez časopisu. Kvůli stávající situaci ohledně Covidu 19 Vás prosím o jeho zaplacení výhradně elektronicky. Poplatek je nutné zaplatit do 22.1.2021 na účet 2000735874/2010, kde je nutné vyplnit variabilní symbol takto: osmimístné číslo ve fomátu 93XXXXXX, za X doplňte první šestičíslí RČ Vašeho dítěte. Dále specifický symbol 2021 a do poznámky napište jméno dítěte.

Pro nováčky

U nováčků je třeba kromě poplatku, vyplnit i přihlášku. Ta se vyplňuje elektronicky. Pro její vyplnění mi prosím napište email na adresu vojta10liska@seznam.cz s Vaším jménem, jménem dítěte, emailovou adresou a telefonním číslem.

Doplnění: Zároveň jsem zapomněl zmínit jednu důležitou informaci, , že zároveň s registrací jsme objednali nové členské karty Junáka v hodnotě 25 Kč (již započteno v poplatku), a proto Vás prosím, abyste mi na mojí emailovou adresu odeslali fotografii  Vašeho dítěte (takovou, aby mohla být využita na průkazku).

Doufám, že vše proběhne hladce a s dotazy se na mě můžete obracet na emailu výše uvedeném nebo na čísle 731267333.

Fox