Přístavní setkání na Kozelce (26.1. - 28.1. 2018) - VŠICHNI

10.01.2018 20:32

I tento rok nás čeká přístavní setkání, na kterém si společně s dalšími oddíly z přístavu užijeme spousty zábavy.


Sraz: v pátek 26.1. v 17:45, loděnice TJ Unionu Plzeň (Na Jíkalce - Kvíťácká klubovna)

Návrat: neděle 28.1. v 18:00, tamtéž

Cena: 400,-

Jídlo: od sobotní snídaně zajištěno

S sebou: povinná výbava (věci na schůzku), TEPLÉ oblečení na ven, oblečení do chalupy, noviny do bot, přezůvky (zabaleno nahoře v batohu), sirky, baterka, kartičku pojištěnce, kroj, oddílové triko (na cestu), spacák, karimatka, věci na spaní, hygiena, dostatek spodního prádla, rukavice, čepice, šála, termoprádlo, ešus, lžíce, hrneček, šátek, nůž, pláštěnka (nebo nepromokavou bundu), případně věci na scénky

Jak mít zabaleno: v jednom batohu (křehké věci se budou moci vzít autem)


S čím počítat: na Kozelce bude pravděpodobně sní. V sobotu večer se budou vyhlašovat scénky, na které se můžou děti v oddílech domluvit a na přístavní setkání připravit (nejlepší scénka bude odměněna dortem) 


Svoji účast či neúčast mi dejte prosím vědět nejpozději ve středu 24.1. na číslo 733 258 008 nebo na e-mail fialova.monika9@gmail.com


Děkuji,


Klíště