Odemykání (18. - 19. 4. 2015) - UPRAVENO

23.04.2015 23:32

EŠUS, LŽÍCI A HRNEČEK NA SOBOTU S SEBOU

Jak jistě téměř všichni vědí, jedná se o akci tradiční, zahrnující prestižní závod mezi několika vodáckými oddíly. Krom dobrého pocitu a nějaké té hodnotné ceny vám odměnou za účast bude zejména návštěva, kterou nás poctí sám velký Neptun. Neboť on je ten jediný, kdo může plnohodnotně odemknout řeky.

SOBOTA - mezioddílový závod v okolí Kamenného rybníka

Sraz: v 9:45 na konečné tramvaje č. 1 na Bolevci

V 11:00 proběhne slavnostní odemčení vod Neptunem.

Vyhlášení hry u rybníka v 16:30.

S sebou: věci na vodu, 100kč, výbavu na výpravu (uzlovačka, KPZ,...), oddílové tričko, jídlo a pití na celý den bez jedné svačiny.

A ať už jdete v oba dva dny nebo jen jeden, určitě byste si neměli nechat ujít přespání v klubovně. Jelikož všichni přítomní budou již nyní - v polovině dubna - uvedeni do některých tajů hry letního tábora! A půjde o informace dosti zásadní.. :)

Nikdo z přespávajících by samozřejmě neměl zapomenout na spacák, karimatku a jízdenku na MHD.

NEDĚLE - společné splutí Úhlavy ze Štěnovic

Sraz: v 9:00 u naší klubovny

Rozchod: v 16:30 u naší klubovny

S sebou: věci na vodu, 150kč, jídlo a pití na celý den bez jedné svačiny.

Pokud nám počasí nebude přát, bude program akce upraven. Doufám v hojnou účast.

Hlaste se na číslo 731587514, na mail gbelouz@gmail.com (Gbelouž) nebo ústně na schůzce do středy 15. 4.