Hra v Plzni (13. 1. 2018) - VŠICHNI

04.01.2018 16:40

Pozor – akce se přesunula z 6.1 na 13.1 a zkrátila se pouze na sobotu! 

 

Dobrodružná hra v ulicích Plzně 

Je zde druhý to svět, svět démonů, podivných a neklidných bytostí, o nichž jsme mohli slyšet v legendách a mýtech. Tyto bytosti se živí energií života, která je obsažena v každém živém tvoru našeho světa. Tři tajné organizace se zabývají vlivem démonů na náš svět. V poslední době chtěli démoni proniknout na náš svět, a proto byly tyto organizace donuceny spolupracovat a zahnat hrozící hrozbu. Zavřeli a zapečetili portály a vyhnali zbylé démony. ...ovšem zem se začala třást a životní energie hromadit. Jaká další hrůza na nás čeká v Betonových ulicích Centra Plzně? 

 

sraz: 9:00 na zastávce tramvaje č.1 – Anglické nábřeží 

konec: 16:00 tamtéž 

s sebou: 2 lístky nebo plzeňská karta, pistole Nerf (pokud máte, jinak půjčíme), 50kč, věci jako na schůzku, jídlo a pití. 

Hlaste se do čtvrtka 11.1 na telefon 739 131 263 (Lift)