DŮLEŽITÉ! - REGISTRACE

18.02.2017 21:07

Vážení rodiče,

jako každý rok je i letos nutné zaplatit registrační poplatek, ten činí 800,- Kč (s pravidelně zasílaným dětským skautským časopisem) a 760,- Kč bez časopisu. Cca polovina této částky přechází na vyšší organizační jednotky (junácké Ústředí, Kraj, Okres) a zbytek jde na činnost přístavu i vlastních oddílů. Prosím o zaplacení do 23. 1. 2017. Jednou možností je zaplatit v hotovosti přímo na schůzce. Druhou, pro mě a možná i pro vás o něco jednodušší variantou je poslat peníze na účet 1292409012/3030 (jedná se o můj osobní účet, v případě zájmu dostanete na schůzce doklad, jako byste platili hotově), do poznámky prosím uveďte jméno toho, za koho je registrace placena. Registrační poplatek je spolu s přihláškou podmínkou pro členství v organizaci Junák – český skaut, z. s..

Děkuji za pochopení

Jiří Soukup – Špunt

jako každý rok je i letos nutné zaplatit registrační poplatek, ten činí 800,- Kč (s pravidelně zasílaným dětským skautským časopisem) a 760,- Kč bez časopisu. Cca polovina této částky přechází na vyšší organizační jednotky (junácké Ústředí, Kraj, Okres) a zbytek jde na činnost přístavu i vlastních oddílů. Prosím o zaplacení do 23. 1. 2017. Jednou možností je zaplatit v hotovosti přímo na schůzce. Druhou, pro mě a možná i pro vás o něco jednodušší variantou je poslat peníze na účet 1292409012/3030 (jedná se o můj osobní účet, v případě zájmu dostanete na schůzce doklad, jako byste platili hotově), do poznámky prosím uveďte jméno toho, za koho je registrace placena. Registrační poplatek je spolu s přihláškou podmínkou pro členství v organizaci Junák – český skaut, z. s..
Děkuji za pochopení
Jiří Soukup – Špunt